•  ASTRA 2A, 2B, 2C, 2D - 28,2'E oraz EUROBIRD 1 - 28,5'Einformacje tu zawarte pochodzą z oficjalnych stron ses-astra oraz eutelsat.

  ASTRA 2A ASTRA 2B ASTRA 2D

      SES ASTRA jest wiodącym systemem satelitarnym DTH w Europie, dostarczającym programy telewizyjne i radiowe do ponad 109 milionów gospodarstw domowych odbierających transmisje bezpośrednio z satelity lub w sieciach kablowych. System Satelitarny ASTRA składa się obecnie z 13 satelitów, transmitujących ponad 1864 analogowych i cyfrowych programów telewizyjnych i radiowych. SES ASTRA dostarcza również usługi dostępu do Internetu oraz rozwiązania telekomunikacyjne i multimedialne oparte o łączność satelitarną dla przedsiębiorstw oraz instytucji rządowych. Transmitując obecnie 26 programów HDTV ASTRA jest także najważniejszą platformą nadawczą dla transmisji w wysokiej rozdzielczości w Europie. Główne pozycje orbitalne ASTRY to 19.2° E, 28.2° E oraz 23.5° E.

  SES ASTRA należy do SES (spółki notowanej na giełdzie Euronext Paris oraz w Luksemburgu: SESG). SES jest właścicielem trzech wiodących operatorów satelitarnych, SES ASTRA w Europie, SES AMERICOM w Ameryce Północnej oraz SES NEW SKIES, które zapewniają globalne zasięgi i łączność. Spółka posiada również strategiczne udziały w SES Sirius w Europie, Ciel w Kanadzie oraz Quetzsat w Meksyku. SES dostarcza wyjątkowe satelitarne rozwiązania komunikacyjne za pośrednictwem floty składającej sie z 37 satelitów umieszczonych na 25 pozycjach orbitalnych wokół kuli ziemskiej. Dodatkowe informacje na stronie SES: SES-ASTRA .

  * Dane pochodzą z oficjalnej strony SES-ASTRA - z dnia 29.08.2007

  Mapy zasięgu znajdziesz w poniższych linkach:

  ASTRA2A, ASTRA2B, ASTRA 2C, ASTRA 2D.

  Szczegółowy wykaz programów znajdziecie na stronach: KingOfSat lub Lyngsat.

   

  EUROBIRD1

          Satelity EUROBIRD™, zlokalizowane na pozycjach orbitalnych 28,5° E, 25,5° E, 33° E, 4° E i 9° E, zapewniają usługi transmisyjne i telekomunikacyjne głównie dla krajów Europy Zachodniej i Środkowej. Satelity konstelacji EUROBIRD™ umożliwiają transmisję telewizji cyfrowej oraz dystrybucję nowych usług multimedialnych kierowanych do nowoczesnego odbiorcy. Podobnie jak flota HOT BIRD™, satelity EUROBIRD™ obsługują miliony odbiorców zarówno bezpośrednio, jak i za pośrednictwem sieci kablowych.
   

  Mapa zasięgu satelity EUROBIRD 1.

  Szczegółowy wykaz programów znajdziecie na stronach: KingOfSat lub Lyngsat.
   

   

                                                                                                                                                                                                         

  Odwiedzasz strony portalu HDTV-SAT.EU       

  ZAP - SCREENSklepy SAT
   

  Pomocne strony

  Polecane strony

  Kontakt
   
  mail:
  szejagMhdtv-sat.eu
   
  DotacjeDział płatny